Żywotny Marian w Lublinie

3 lipca gościłam w Lublinie na premierze monodramu "Dwie kosy", którego scenariusz  powstał na podstawie mojej powieści "Pod dwiema kosami czyli przedsmiertne zapiski Żywotnego Mariana". W rolę Mariana wcielił się znakomity aktor Jerzy Kałduś. Monodram wzbudził w widzach wiele emocji, od salw śmiechu po zadumę i wzruszenie.


 

Po spotkaniu autorskim 7.06.2017r.

Dziękuję uczestnikom spotkania za miłą atmosferę, pani Bernadettcie Siostrzonek za udostępnienie pięknego wnętrza, Reni Chmielewskiej  za pomoc w organizacji, Ani Zielonce za prowadzenie :)

 

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE :)

Zapraszam na spotkanie autorskie :) 7 czerwca, godzina 17.00 TRZY BRAMY Jaworzno, ul. Sądowa 13

plakat

 

PREMIERA NAJNOWSZEJ POWIEŚCI JUŻ W CZERWCU :)

        Szóstego czerwca będzie miała miejsce premiera mojej najnowszej powieści, drugiej z cyklu siedem grzechów głównych, pod tytułem "Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie".


   Na pytanie jak długo można znosić czyjąś niewdzięczność, kiedy należałoby przestać pomagać komuś kto nas ewidentnie wykorzystuje i okłamuje odpowiedź można znaleźć na okładce poniżej tytułu :)

 

Mój rok literacki 2016

W ubiegym roku mialam przyjemność odwiedzić wiele miast i spotkać się z czytelnikami. W kwietniu na zaproszenie z Nowej Soli gościłam w tamtejszej bibliotece.

Bardzo miłe to było spotkanie, zwłaszcza że przybyli na nie również moi przyjaciele mieszkający w tamtejszych okolicach. Dziekuję Eliaszu za stworzenie przemiłej atmosfery :)

Moje powieści wydane w ubiegym roku promowałam również w rodzinnym Jaworznie:

Biblioteka główna. Jak widać na załączonym obrazku, mam też czytelników płci męskiej:)

Fotka z postacią Stanisława Ligonia przed radiem Katowice i tuż przed wywiadem:)

Tu w szczakowskiej filii biblioteki głównej w Jaworznie, ja i prowadzaca spotkanie, cudowna pani Henia:)

Ostróda. Biblioteka o wspaniaym klimacie, bardzo zaangażowana w swoim działaniu, cudni pracownicy i dyrekcja godna pozazdroszczenia. I kolejny rodzynek męski zaczytany w literaturze kobiecej :)

Olsztyn, spotkanie w Książnicy. Pogoda niezbyt dopisała, ale atmosfera spotkania zdecydowanie ociepliła aurę, świetne babeczki, urocze rozmowy, przemili gospodarze :)

Kazimierz Dolny. Chyba nikomu nie muszę opowiadać jak piękne jest to historyczne miasto. Znalazłam się w nim (i w Puławach, o czym niżej) na zaproszenie Agi Gorczycy, świetnej organizatorki i przemiłej gospodyni). Po spotkaniu oprowadziła nas po okolicy i mimo że było zimno i mokro, nie umniejszyło to moich wrażeń :)

Biblioteka w Puławach, bardzo intrygująca rozmowa z czytelniczkami, nie tylko o literaturze ale i o priorytetach w życiu człowieka:)

Wywiad dla Radia Puławy :)

A to już spotkanie w Tychach -  i z młodzieżą i z bardziej dojrzałymi czytelniczkami. Dziękuję pani Tereso za zaproszenie i stworzenie świetnego klimatu, łącznie z wystrojem :)

Biblioteka w Libiążu. Naprawdę rozczytama młodzież, próbująca także swoich sił w pisaniu. Trzymam kciuki za młodych lietaratów, dyrekcji oraz Ani Kolce dziękuję za zorganizowanie tak optymistycznego spotkania:)

Wywiad w TV Katowice promujący "Złą miłość" :)

Spotkanie w katowickiej bibliotece.  Z wielką przyemnością spotkałam się z czytelniczkami oraz prowadzącą spotkanie panią Moniką, którą znam od wielu lat z prowdzonego przez nią bloga czyletniczego. Dziękuję czytelniczkom za ciepłe przyjęcie i pani,  pani Moniko za inspirująca rozmowę :)

Wywiad dla radia RDC. Na kotytarzu spotkałam koleżankę-pisarkę Magdę Witkiewicz. I w ogóle było miło. W tym radiu pracuje też Teresa Drozda, ale zajmuje się raczej muzyką. Pozdrowienia dla przemiłej pani redaktor i dla Ciebie Tereso:)

Krakowskie targi książki. Tu z Małgosią Łaziuk, blogerką literacką, pozdrawiam:)

Długoszyn, spotkanie w bibliotece :) Dziękuję pani Kseniu, miło było :)

I ostatnie ważne wydarzenie ubiegłego roku: za całokształt działalności artystycznej i kulturanej zostałam uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Jaworzna:)