Krótka relacja ze spotkania :)

 

Spotkanie autorskie

Zapraszam na spotkanie autorskie i premierę najnowszej powieści, trzeciej z serii "Siedem grzechów ngłównych"  pt. "Nieświęta rodzina"

 

Do zobaczenia w Krakowie :)

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

       Zapraszam  29-go pażdziernka  na stoisko C 31,  wydawnictwa Prószyński i  s-ka. Będzie mi bardzo miło  spotkać się z czytelnikami   w godz. 13.00 - 14.00  :)   

 

 

KONIEC LATA - POWROTY

No właśnie, już powoli zaczynają żółknąć liście dzikiego wina na tarasie, bo to już wrzesień za moment. Dlatego tak bardzo lubię spędzać urlop w drugiej połowie sierpnia, mam wtedy wrażenie jakbym to lato przez chwilę jeszcze dla siebie zatrzymała... I jak zwykle, nad polskim morzem, koniecznie w Rowach. Tak sobie z mężem mamy: jak w góry to do Wisły, jak nad morze to do Rowów i w zasadzie nasz świat mógłby się do tych trzech miejsc ograniczyć (trzech, bo jest jeszcze moje rodzinne miasto) :)  Nasze najnowsze odkrycie -  pensjonat Azalia,  cichy, przytulny i przemili gospodarze, Ania i Leszek Krawczykowie. Byliśmy tam już drugi raz, a jak znam siebie, to pewnie zostanie mi tak na lata :)

Nigdy bym siebie nie podejrzewała że wsiądę kiedykolwiek na stary rybacki kuter i odbędę nim rejs po Bałtyku, ale chyba mi z wiekiem przybywa odwagi i stało się :) Nawet wyszłam na dziób i zrobiłam jaskółeczkę, mąż był w szoku :)

A teraz najwyższa pora zabrać się za pisanie kolejnej powieści, czwartej z cyklu Siedem Grzechów Głównych (zazdrość), "rozwiązłość" jest już u wydawcy i ukaże się w listopadzie. Tytuł: "Nieświęta rodzina". Będzie śmiesznie,  mimo iż bohaterom rzadko do śmiechu bywa :) Czarny humor? Może...

 

 

Żywotny Marian w Lublinie

3 lipca gościłam w Lublinie na premierze monodramu "Dwie kosy", którego scenariusz  powstał na podstawie mojej powieści "Pod dwiema kosami czyli przedsmiertne zapiski Żywotnego Mariana". W rolę Mariana wcielił się znakomity aktor Jerzy Kałduś. Monodram wzbudził w widzach wiele emocji, od salw śmiechu po zadumę i wzruszenie.


 

Po spotkaniu autorskim 7.06.2017r.

Dziękuję uczestnikom spotkania za miłą atmosferę, pani Bernadettcie Siostrzonek za udostępnienie pięknego wnętrza, Reni Chmielewskiej  za pomoc w organizacji, Ani Zielonce za prowadzenie :)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7